Yandex Toloka ile İnternetten Para Kazanmak

Yandex Toloka ile internet üzerinden çok basit bir şekilde para kazanabilir ve ekibini oluşturabilirsin.

Günümüz de artık para çok önemli bir faktör haline geldi ve ek işler insanların ihtiyaçlarını karşılamasın da büyük etkendir. Siz de bu ek işi yapmak için Yandex Toloka ile çalışabilirsiniz.

KAYIT OL , HEMEN KAZANMAYA BAŞLA

Yandex Toloka Nedir?

Yandex Toloka internet üzerinden para kazanmanız için uygulanan yardımcı Yandex destek ürünüdür. Toloka ile yandex servislerine daha doğru bilgi aktarılmasına ve daha iyi içerik sunulması için yardım ediyorsunuz. Bu yardımların karşılığın da dolar üzerinden ücretlendiriliyorsunuz. Ayrıca size özel bir puanınız oluyor ve puan arttıkça şirketlerin sizin için teklifi de yüksek oluyor. Paranızı Papara üzerinden çekebilirsiniz. Güvenilir bir hizmet olan Yandex Toloka’yı hemen deneyerek bilgi sahibi olun.

Yandex Toloka Nasıl Kullanabilirim?

Yandex Tolokayı hem masaüstü üzerinden hem de mobil üzerinden kullanabilirsiniz. Masaüstü üzerinden sadece küçük rakamlar kazanabilirsiniz. Mobil uygulama ile birlikte saha görevlerine çıkarak günlük 100 – 150 TL para kazanmanız mümkün oluyor. Aşağıdaki vereceğim linkten mobil uygulamayı indirebilirsiniz. Ayrıca ekibime katılarak, kendi alt ekibinizi ve çevrenizi çekerek daha çok para kazanıp kazandırabilirsiniz.

Yandex Toloka Mobil Uygulama       Ekibime Katıl, Kayıt Ol

Ayarlayamadığınız, yapamadığınız veya anlamadığınız bir kısım olursa hiç çekinmeden benden destek alabilirsiniz. Size destek sağlamaktan mutluluk duyarım. Ayrıca video’yu izleyerek daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

KAYIT OL, HEMEN KAZANMAYA BAŞLA

Para Çekerken Papara Kesinti Yapıyor mu?

Para hem dolar üzerinden hem yurt dışından geldiği için belirli kesintiler olacaktır. Yanlış bilmiyorsam 5.000 TL üzerinden sonra %3.40 bir yüzde ile kesinti yapıyordu. Prosedürler değişmiş olabilir Papara internet sitesi üzerinden bilgi ve destek alabilirsiniz.

Yandex Toloka Yasal mı?

Yandex Toloka tamamen yasal bir servistir. Bazı şirketlerin Yandex’e verdiği ücretler doğrultusun da içeriklerini güncel ve bilindik bir şekilde tutmasını sağlıyor. Bu süreçte kullanıcılar üzerinden gelen doğru bilgileri topluyor ve tekrar uyguluyor. Önemli olan burada her görevi doğru bir şekilde ve adaptasyon da yapmanızdır. Siz ne kadar doğru ilerlerseniz o kadar çok paranız artacaktır.

Mustafa Varol
Mustafa Varolhttps://www.mustafavarol.com
Teknoloji dünyasına meraklı, araştırma ve inceleme yapmayı seven, öğrenmeye ve öğretmeye meraklı bir insan. Profesyonel eski basketbolcu, bilgisayar teknikeri ve Wordpress Uzmanı. Sosyal medyadan takip edebilir, destek alabilir ve muhabbet edebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin

Sosyal Medya

Sosyal medya kanallarından takip ederek en son paylaşımları daha hızlı yakalayabilirsiniz. Sorularınızı bu kanallar aracılığı ile bana iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler