WordPress WhatsApp Eklentisi

WordPress de ziyaretçilerinizin yada müşterilerinizin kolay bir şekilde WhatsApp aracılığı ile iletişime geçmesini istiyorsanız bu eklentiyi kullanabilirsiniz.

Kullanım kolaylığı ve anlaşılabilir olması ile birlikte harika bir uyum sağlıyor. Site içerisinde de sohbet etmeye yarayan özelliği ise premium sürümün de bulunuyor. Sitenin orta ve alt bölümünde sağa veya sola konumlandırabilirsiniz. Ayrıca arkaplan ve metin rengini de ayarlayabilirsiniz.

Ekran da gözüken çoğu yeri Türkçe bir şekilde kendinize göre dizayn edebilirsiniz. Eğer siteniz de sizden başka destek ekibi de var ise hepsini tek tek ekleyebilirsiniz.

Buton ve Buble olarak nitelendirilen 2 farklı görünüm şekli bulunmaktadır. Eğer buton yerine buble yani yuvarlak gibi bir şekil de kullanabilirsiniz.

WP Social Chat

Mustafa Varol
Mustafa Varolhttps://www.mustafavarol.com
Teknoloji dünyasına meraklı, araştırma ve inceleme yapmayı seven, öğrenmeye ve öğretmeye meraklı bir insan. Profesyonel eski basketbolcu, bilgisayar teknikeri ve Wordpress Uzmanı. Sosyal medyadan takip edebilir, destek alabilir ve muhabbet edebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin

Sosyal Medya

Sosyal medya kanallarından takip ederek en son paylaşımları daha hızlı yakalayabilirsiniz. Sorularınızı bu kanallar aracılığı ile bana iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler