WordPress Resimlere Filigran Ekleme

WordPress de resimlerinize yazı veya resim olarak filigran eklemek istiyorsanız video da bulunan eklenti ile çok basit bir şekilde halledebilirsiniz.

Resimlerinizin çalınmasına veya tekrar kullanılmaması için böyle bir yöntem kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra markanızı belli etmek için de filigran eklemek güzel bir yöntemdir. Easy Watermark eklentisi ile birlikte çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Filigran (Watermark) Nedir?

Filigran veya suyolu, bazı kâğıtların dokusunda bulunan ve ışığa tutulduğunda görülebilen resim veya yazı. Banknotlarda, posta pullarında ve devlete ait resmî belgelerde kalpazanlığı önleme amacıyla sıkça kullanılmaktadır.

Easy Watermark

Video

Mustafa Varol
Mustafa Varolhttps://www.mustafavarol.com
Teknoloji dünyasına meraklı, araştırma ve inceleme yapmayı seven, öğrenmeye ve öğretmeye meraklı bir insan. Profesyonel eski basketbolcu, bilgisayar teknikeri ve Wordpress Uzmanı. Sosyal medyadan takip edebilir, destek alabilir ve muhabbet edebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin

Sosyal Medya

Sosyal medya kanallarından takip ederek en son paylaşımları daha hızlı yakalayabilirsiniz. Sorularınızı bu kanallar aracılığı ile bana iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler