in

WordPress ile E-Ticaret Sitesi Kurmak

WordPress ile E-Ticaret sitesi nasıl kurulur size anlattım. Sizde WordPress ile e-ticaret sitesi kurmak istiyorsanız bu eğitimi tamamı ile izleyip dinlemelisiniz.

E-Ticaret tarafında bazı durumlar da (vergi vs.) pek bilgim olmadığı için yerlerini göstermek ile yetindim. Siz de daha maliyetsiz bir şekilde e-ticaret sitenizi kurabilirsiniz. Bunlara alternatif olarak, Opencart ve Prestashop gibi yazılımları da deneyebilirsiniz. Her şeyi tam olarak anlatmadığımı düşünüyorum, dolayısı ile eksik noktaları soru cevap yolu ile devam edebiliriz. Genel olarak bilmeniz gereken her şeyi anlattım.

WordPress kurmayı bilmiyorsanız buradan ilgili dersler ile eksikliğinizi tamamlayabilirsiniz. 

WordPress kurmayı bilmiyorsanız buradan ilgili dersler ile eksikliğinizi tamamlayabilirsiniz.

Her WordPress temasının kendine özel tasarımı ve yapılandırması vardır. Dolayısı ile size bir temayı anlatmam işinize yaramayacaktır. İlerleyen günlerde daha iyi bir ücretsiz tema bulup size daha iyi aktarmayı düşünüyorum. Tema seçerken kullanmanız gereken araçları aşağıya bırakıyorum.

https://web.dev/measure/ – Google Measure

https://developers.google.com/speed/pagespeed/insights/ – Google PageSpeed

https://gtmetrix.com/ – GTmetrix

https://www.seocu.com/analiz – SEO Analiz

https://www.seoreviewtools.com/html-headings-checker/ – H1-H2  Analiz

Mustafa Varol

Mustafa Varol

Teknoloji dünyasına meraklı, araştırma ve inceleme yapmayı seven, öğrenmeye ve öğretmeye meraklı bir insan. Profesyonel eski basketbolcu, bilgisayar teknikeri ve Wordpress Uzmanı. Sosyal medyadan takip edebilir, destek alabilir ve muhabbet edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir