WordPress Gutenberg Ultimate Blocks

WordPress de Gutenberg editörünü kullanıyorsanız, bu eklenti editörünüze daha farklı bloklar ekler. Yazılarınıza bu bloklarla farklılık katabilirsiniz.

Ultimate Blocks eklentisi ile birlikte yazılarınızı ve sayfalarınızı zenginleştirebilirsiniz.19 farklı blok sağlayan eklenti, gutenberg editörüne farklılık katacaktır. Hiç bir ayar yapmadan, direk eklentiyi yükleyip etkinleştirerek basit bir şekilde kullanım sağlayabilirsiniz.

Bloklar ve demolar

Bir çok eklentinin yerine kullanabileceğiniz premium tadın da bir eklentidir. Artık çoğu sayfa yapıcı eklentilerine pek de ihtiyaç bırakmıyor. Bununla birlikte hem sayfanızı, hem de yazınızı özelleştirebilir ve kullanıcı sayınızı arttırabilirsiniz. Eklentiyi kullanıp desteklemeyi unutmayın.

İndir

Mustafa Varol
Mustafa Varolhttps://www.mustafavarol.com
Teknoloji dünyasına meraklı, araştırma ve inceleme yapmayı seven, öğrenmeye ve öğretmeye meraklı bir insan. Profesyonel eski basketbolcu, bilgisayar teknikeri ve Wordpress Uzmanı. Sosyal medyadan takip edebilir, destek alabilir ve muhabbet edebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin

Sosyal Medya

Sosyal medya kanallarından takip ederek en son paylaşımları daha hızlı yakalayabilirsiniz. Sorularınızı bu kanallar aracılığı ile bana iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler