WordPress Gelişmiş Ücretli Eğitim Temaları

Birbirinden güzel ve gelişmiş eğitim temaları ile isterseniz öğrenci kitlesi kurabilir, isterseniz her yaşa hitap edecek bir şekilde tasarım yapabilirsiniz.

WPLMS Learning Management System for WordPress, Education Theme

WPLMS bir WordPress LMS’dir. WordPress için Kurumsal düzeyde bir Öğrenme yönetim sistemidir. Herhangi bir modern LMS’nin “tüm” özellikleriyle eksiksiz bir sistemdir. BuddyPress ve WooCommerce üzerine kurulu, en iyi Sosyal ve e-Ticaret sitelerini sunar. Fortune 500 şirketlerinden dünya çapında binlerce başarılı eğitim girişimine kadar, eksiksiz bir yazılım arıyorsanız WPLMS bir numaralı seçimdir. Eğitmenler, Eğitim Eğitim Merkezleri, Kurumsal eğitimler, Koçluk merkezleri, Kurs öğretmenleri, Kolej, Akademi, Üniversite, Okul ve MOOC platformu için inşa edilmiştir.

SATIN AL

Education WordPress Theme | Eduma

Önceki tema eLearning WP – Eğitim WP ile LMS oluşturma deneyimimize dayanarak, eLearning WP’nin tüm gücünü içeren, ancak daha iyi bir UI / UX ile gelecek nesil ve en iyi eğitim WordPress temalarından biridir. Bu WordPress eğitim teması, resmi WordPress Eklentileri dizini LearnPress (ThimPress tarafından da geliştirilmiştir) üzerindeki # 1 LMS eklentisine dayanılarak geliştirilmiştir. Eğitim WP teması, süper dostu UX ve eksiksiz e-Öğrenim özellikleriyle size şimdiye kadarki en iyi LMS deneyimini sunar.

SATIN AL

Academy – Learning Management Theme

Akademi, bilginizi çevrimiçi paylaşmak ve satmak için mükemmel bir temadır. Bu sadece bir tema değil, çevrimiçi öğrenmeyi ve öğretmeyi herkes için kolaylaştıran bir öğrenme yönetim sistemidir.

SATIN AL

Education WordPress Theme – Masterstudy

Öğrenme Yönetim Sistemi (LMS) için Masterstudy Eğitim WordPress Tema MasterStudy Pro eklentisi tarafından desteklenmektedir. Ekstra ücret yok! MasterStudy Pro eklentisi bu temaya zaten dahil edilmiştir.

İster yerel atölyelerde, ister çevrimiçi kurslarda uzmanlaşın – MasterStudy, canlı ve ilgi çekici bir öğrenme merkezi oluşturmak için ihtiyacınız olan tek temadır.

SATIN AL

Peekaboo – Children WordPress Theme

Peekaboo, günlük bakım veya okul için uygun olan tamamen duyarlı bir temadır. Zengin ve kullanımı kolay, size kontrol ve esneklik sağlamak için tasarlandı. Bir okul web sitesi veya küçük işletme oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm araçlara sahiptir.

SATIN AL

Mustafa Varol
Mustafa Varolhttps://www.mustafavarol.com
Teknoloji dünyasına meraklı, araştırma ve inceleme yapmayı seven, öğrenmeye ve öğretmeye meraklı bir insan. Profesyonel eski basketbolcu, bilgisayar teknikeri ve Wordpress Uzmanı. Sosyal medyadan takip edebilir, destek alabilir ve muhabbet edebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin

Sosyal Medya

Sosyal medya kanallarından takip ederek en son paylaşımları daha hızlı yakalayabilirsiniz. Sorularınızı bu kanallar aracılığı ile bana iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler