WordPress Kurulum Ders Seti

WordPress ile site kurmak istiyorsanız bu mini eğitim seti tam size göredir. Kolay bir şekilde sitelerinizi kurabilir ve tasarlayabilirsiniz. Üstelik videoların hepsi ücretsizdir! Sormak istediğiniz soruları buradan veya kanal aracılığı ile sorabilirsiniz.

WordPress ile sorun yaşadığınız yerden tarafımca ücretli bir şekilde destek alabilirsiniz. Destek almak için hizmetler sayfasını ziyaret ediniz.

Giriş

WordPress Kurulum ve Ayarları

Eklenti Kurulumu ve Ayarları

Tema Kurulumu ve Ayarları

Kategori ve Menü Ayarları

Sayfa Kurulum ve Ayarları

İçerik Nasıl Girilir?

Optimizasyon Ayarları

Search Console Ekleme

Google Analytics Ekleme

Sonuç

Sık Sorulan Sorular

WordPress nedir?

Dijital kimliğinizi ve alanınızı en kolay şekilde yapılandırmak ve yaratmak için kullandığımız yazılımdır. İnternet ortamına yeni giren biri genellikle wordpress ile başlar. WordPress açık kaynaklı ücretsiz bir CMS’dir.

WordPress de neler yapabiliriz?

WordPress de her türlü site tasarlayabilirsiniz. Araştırmanıza ve tamamen hayal gücünüze bağlıdır.

Derslerde anlamadığım yer olursa?

Anlamadığınız ufak tefek noktalarda ücretsiz bir şekilde bana danışabilirsiniz. Sıfırdan kurulum veya tema kurulum gibi şeyler yaptırmak isterseniz bunlar ücretli olacaktır.

Hosting nereyi tercih etmeliyim?

İstediğiniz hosting firmasını tercih edebilirsiniz. Benim önerdiğim şimdilik veridyen firmasıdır.

Mustafa Varol
Mustafa Varolhttps://www.mustafavarol.com
Teknoloji dünyasına meraklı, araştırma ve inceleme yapmayı seven, öğrenmeye ve öğretmeye meraklı bir insan. Profesyonel eski basketbolcu, bilgisayar teknikeri ve Wordpress Uzmanı. Sosyal medyadan takip edebilir, destek alabilir ve muhabbet edebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin

Sosyal Medya

Sosyal medya kanallarından takip ederek en son paylaşımları daha hızlı yakalayabilirsiniz. Sorularınızı bu kanallar aracılığı ile bana iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler