WhatsApp Web’e Yeni Özellik

WhatsApp Web platformun da yeni bir özellik geliyor. Henüz test aşamasında olduğu için ne zaman güncelleme yapılır bilinmiyor. Artık Web’de kullanıcılar parmak izi okuma ile oturum açabilecekler.

Test Aşaması

Güncel olarak QR kod ile oturum açmaya izin veren sistem son güncelleme ile artık parmak izi okutma sağlanabilecek. Durum böyle olunca güvenlik daha iyi bir hal olacaktır. Bir başkası tarafından hesabınıza giriş sağlanamayacak. Beta sürümün de test edildiği özelliğin yakın bir zaman içerisinde gelmesi planlanıyor.

Tam olarak emin olmamak kaydı ile birden fazla cihaz da oturum açma seçeneği de gündemdedir. Bu özellikte parmak izi okuma ile birlikte gelebilir.

Mustafa Varol
Mustafa Varolhttps://www.mustafavarol.com
Teknoloji dünyasına meraklı, araştırma ve inceleme yapmayı seven, öğrenmeye ve öğretmeye meraklı bir insan. Profesyonel eski basketbolcu, bilgisayar teknikeri ve Wordpress Uzmanı. Sosyal medyadan takip edebilir, destek alabilir ve muhabbet edebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin

Sosyal Medya

Sosyal medya kanallarından takip ederek en son paylaşımları daha hızlı yakalayabilirsiniz. Sorularınızı bu kanallar aracılığı ile bana iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler