WhatsApp 2 Yeni Özellik ile Geliyor

Dünya’nın en popüler iletişim ağlarından biri olan WhatsApp’ın bir sonraki güncelleme detayları bir çok haber kanal tarafından sızdırıldı. Doğruluk neticesi henüz tam bilinmemek kaydı ile muhteşem 2 özellik sunulacak. Telefon da depolama ve mesajların kontrolünü daha iyi bir şekilde sağlamak amacıyla yeni bir güncelleme yapılması bekleniyor.

Yeni bir filtre ile birlikte WhatsApp depolama alanını yönetmeniz de avantaj sağlamış olacak. Aynı zamanda bir çok filtre ile birlikte mesajlarınızı çok kolay bir şekilde bulacaksınız.

Tarihlere Göre Mesajları Bulmak

Evet başlık da belirttiğimiz gibi tarih tarih mesajlarınızı bulabileceksiniz. Henüz tam detaylı bir şekilde bilinmese de gün bazlı da özel filtre oluşturulması bekleniyor. Geçmişte kalan mesajlarınızı rahat bir şekilde çıkartıp bulabileceksiniz. Geçmişe yönelik tarih ile mesaj bulmak bir çok kullanıcıyı rahat ettirecektir. Özellikle WhatsApp da iletişim içinde bulunan firmalar veya buna benzer kuruluşlar için de daha kolay işlemler haline gelecek.

Depolama Alanını Yönetin

WhatsApp’a gelecek bir diğer özellik ise depolama alanınızı 2 farklı filtre ile yönetebileceğiniz söyleniyor. Boyutu yüksek dosyalar ve gönderilen seçenekleri ile depolama alanını yönetmeniz ifade ediliyor. Yeni bir aracı test ettiğini varsayıyoruz.

Güncelleme Tarihi

Güncelleme tarihi şuan için bilinmemektedir. Sanıyoruz test aşamaları bittikten sonra yayın alınacaktır. Bu 2 özelliğin yanında ekstra özelliklerin ve güvenlik güncellemelerin de geleceğini umuyoruz. Ayrıca hata olan veya buna benzer açık güvenlik sorunlarının da giderileceğini planlıyoruz.

Mustafa Varol
Mustafa Varolhttps://www.mustafavarol.com
Teknoloji dünyasına meraklı, araştırma ve inceleme yapmayı seven, öğrenmeye ve öğretmeye meraklı bir insan. Profesyonel eski basketbolcu, bilgisayar teknikeri ve Wordpress Uzmanı. Sosyal medyadan takip edebilir, destek alabilir ve muhabbet edebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin

Sosyal Medya

Sosyal medya kanallarından takip ederek en son paylaşımları daha hızlı yakalayabilirsiniz. Sorularınızı bu kanallar aracılığı ile bana iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler