Twitch Studio

Twitch Studio aynı OBS yapısına benzer bir şekilde sadece Twitch de yayın yapmaya yarayan bir programdır. Kullanım basitliği ve düşük CPU kullanımı ile yayıncılara bir avantaj sağlayabiliyor.

Twitch Studio tamamen Türkçe bir yapıya sahiptir. Program kurulduktan sonra bilgisayarınıza ve internetinizi test ederek size uygun seçenekleri ayarlıyor. Program da hem normal kayıt hem de canlı yayın yapabiliyorsunuz. Aynı anda canlı yayın ile birlikte kayıt seçeneğini göremedim. Masaüstü video çekiyorsanız da bunu rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Düşük CPU kullanım kolaylığı

Twitch Studio olabildiğince az CPU tükettiği için bilgisayarınızı yormadan yayın yapabiliyorsunuz. Aynı zaman da yayın yapmasanız da video kaydedebiliyorsunuz. Arayüz bakımından oldukça kolay ve kullanışlı bir programdır. Programın ortaya çıkışı çok önceden olsa da halen beta aşamasındadır. Kararlı sürüme ne zaman geçecek henüz net bir bilgi yoktur. Kullanıcılardan gelen geri bildirimler ile ekstra özellikler ekleyip çıkaracaklardır.

Kurulum ve anlatım

İndir

Mustafa Varol
Mustafa Varolhttps://www.mustafavarol.com
Teknoloji dünyasına meraklı, araştırma ve inceleme yapmayı seven, öğrenmeye ve öğretmeye meraklı bir insan. Profesyonel eski basketbolcu, bilgisayar teknikeri ve Wordpress Uzmanı. Sosyal medyadan takip edebilir, destek alabilir ve muhabbet edebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin

Sosyal Medya

Sosyal medya kanallarından takip ederek en son paylaşımları daha hızlı yakalayabilirsiniz. Sorularınızı bu kanallar aracılığı ile bana iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler