Turkcell Superonline Upload Güncellemesi – #EvdeKal

Yaklaşık 1 haftadır upload limitleri Turkcell Superonline tarafından yükseltildi. Bununla ilgili henüz bir resmi açıklama bulunmuyor. Bu hız artışının kalıcı mı yoksa geçici mi olduğu ise kesinlikle bilinmiyor. Upload hız artışı test amaçlı yapılmış olabilir. Kullanıcıların ne kadar veri çektiğini ve ona göre paket düzenlemek istedikleri gibi bilgileri deniyor olabilirler. İnşallah yakın süreçte bununla ilgili resmi bir açıklama bekliyoruz.

Bir çok yayıncının ve internete dosya yüklemek (upload) etmek isteyen müşterilerin bu durumdan çok memnun. Bu artışın kalıcı olmasını hepimiz temenni ediyoruz. Artık hızların yüksek kesimlerine ulaşmak ve işlerimizi daha kolay bir şekilde halletmek harika olurdu.

Türkiye’nin bu zamana kadar en iyi ve destek anlamın da en güzel servis sağlayıcısıdır. Aynı şekilde giderek başarıların devamını temenni ederim.

Video sonunda hız testi yapılmıştır. Verilen limitin 10’da 1’ini kullanabildiğimizi unutmayalım.

Güncelleme

Mustafa Varol
Mustafa Varolhttps://www.mustafavarol.com
Teknoloji dünyasına meraklı, araştırma ve inceleme yapmayı seven, öğrenmeye ve öğretmeye meraklı bir insan. Profesyonel eski basketbolcu, bilgisayar teknikeri ve Wordpress Uzmanı. Sosyal medyadan takip edebilir, destek alabilir ve muhabbet edebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin

Sosyal Medya

Sosyal medya kanallarından takip ederek en son paylaşımları daha hızlı yakalayabilirsiniz. Sorularınızı bu kanallar aracılığı ile bana iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler