Photoshop Araba Basma-Cam Filmi

Bu videolu dersimiz de, arabayı yere basmak yani (air) işlemini uyguladık. Ayriyetten arabanın camına renk vermeyi gösterdik. Video da yaparken fazla özenmeden gösterdim neyin nasıl yapılacağını, siz daha özenli bir şekilde seçerek kusursuz bir görüntü ortaya çıkarabilirsiniz. Bu işlemi yapacağınız araçların görüntüdeki duruşu, lastik (teker) durumu biraz da olsa önemlidir. Tekeri başka yöne dönmüş araçlarda biraz daha sizi uğraştıracaktır, ama sonunda güzel görüntüler ele alabilirsiniz.Sevgilerimle..

Mustafa Varol
Mustafa Varolhttps://www.mustafavarol.com
Teknoloji dünyasına meraklı, araştırma ve inceleme yapmayı seven, öğrenmeye ve öğretmeye meraklı bir insan. Profesyonel eski basketbolcu, bilgisayar teknikeri ve Wordpress Uzmanı. Sosyal medyadan takip edebilir, destek alabilir ve muhabbet edebilirsiniz.

2 YORUM

    • Merhaba;

      Bu bir masaüstü programıdır. Telefon uygulaması da var ama orada bu denli detaylı yapılıyor mu bilmiyorum. İndirmeye gelecek olursak program paralı bir programdır. Satın alınarak yada internette crackli bir şekilde indirebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin

Sosyal Medya

Sosyal medya kanallarından takip ederek en son paylaşımları daha hızlı yakalayabilirsiniz. Sorularınızı bu kanallar aracılığı ile bana iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler