Kaliteli Canlı Yayın, Eş Zamanlı Canlı Yayın Yapmak

Canlı yayınlarınızı daha kaliteli bir şekilde nasıl sunabilirsiniz bunun yöntemini gösterdim. Bildiğiniz üzere yayın kanalından aldığınız yayın anahtarını direk kodlayıcı programına girip kaydedip yayın açabiliyorsunuz. Bunun yerine “Restream” internet sitesi ile daha kaliteli sunuculardan yayın yapabilirsiniz. Onun dışın da çoklu canlı yayın yapmak için de kullanabilirsiniz. Youtube ve twitch aynı anda, isterseniz 40’a yakın platform da aynı anda canlı yayın başlatabilirsiniz. Belirli 4 platform da kullanmak için canlı yayınlar ücretlidir. Diğer bütün alanlar ücretsizdir. Aynı zaman da size bütün kanalları tek bir yerde toplayan sohbet alanı da veriyor. Facebook sayfasın da ya da grubun da canlı yayın açmak için ücret ödemeniz gerekiyor.

Mustafa Varol
Mustafa Varolhttps://www.mustafavarol.com
Teknoloji dünyasına meraklı, araştırma ve inceleme yapmayı seven, öğrenmeye ve öğretmeye meraklı bir insan. Profesyonel eski basketbolcu, bilgisayar teknikeri ve Wordpress Uzmanı. Sosyal medyadan takip edebilir, destek alabilir ve muhabbet edebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin

Sosyal Medya

Sosyal medya kanallarından takip ederek en son paylaşımları daha hızlı yakalayabilirsiniz. Sorularınızı bu kanallar aracılığı ile bana iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler