Kaliteli 5 WordPress Blog Teması

Kaliteli wordpress blog teması bulmak artık bir hayli zordur. Bunun sebebi çok fazla temanın olmasıdır. Şöyle bakacak olursak hepsi bize çok cazip gelmektedir. Blog için kullanabileceğiniz aralarından seçmiş olduğumuz iyi temalardan bazılarını size aktarıyorum. En iyi 5 diyemeyiz belki ama hepsi hem seo hem de hız bakımından fena sayılmaz.

Bu temaları satın alarak kendinize güzel bir internet sitesinin yollarını açmış olursunuz. Eğer bir temaya ücret ödemek istemiyorsanız, ücretsiz blog temaları isimli yazıma göz atabilirsiniz.

Temayı satın aldıktan sonra dilerseniz size ücretli bir şekilde kurulum sağlayabilirim. Eğer bir yardım talebiniz olursa hizmetler sayfamdan benim ile iletişime geçmekten çekinmeyin.

Reco WordPress Tema

Reco WordPress Theme
Reco WordPress Theme

Reco dergiler, blog, dijital freebies, maketler ve diğerleri için mükemmel bir temadır. Çok sade ve şık bir tasarıma sahip olan Reco belki de hayalinizdeki bir wordpress temasıdır. Google da yüksek hız skorlarına sahip ve aynı zamanda SEO için uyumludur. RTL, AMP gibi bir çok desteği de bulunmaktadır. Ayrıca Türkçe, Rusça, Fransızca, İspanyolca ve İngilizce dil desteği mevcuttur. Kendisine ait olan kısa kodları ile muhteşem bir yazı deneyimini size aktarabilir.

Breek WordPress Tema

Breek WordPress Tema
Breek WordPress Tema

Hemen hemen Reco teması ile aynıdır. Fiyatı reco dan biraz daha düşük ve daha sade bir temadır. Çoğu kısa kodlar birebir aynıdır. Sizlere harika bir blog deneyimi sunabilir.

Columns WordPress Tema

Columns WordPress Tema
Columns WordPress Tema

Columns , duyarlı bir düzen ve zarif bir stile sahip modüler ve esnek bir dergi ve blog temasıdır. Ana sayfa üzerinde tam ve sınırsız kontrole sahipsiniz. Tema birçok özellik içeriyor. Tüm fonksiyonlar ve sağlam arka uç çerçevesine dayanmaktadır. Kullanım kolaylığı açısında harika bir temadır. Elementor ile uyumlu hale getirilmiş bu sayede daha iyi sayfalar ortaya çıkarabilirsiniz.

Jannah WordPress Tema

Jannah WordPress Tema
Jannah WordPress Tema

Jannah diğer paylaştığımız temalara göre daha üst seviye bir temadır. Özellik bakımından çok zengin ve hemen hemen her istediğinizi karşılayabilecek düzeydedir. Özelliklerini pek anlatmak ile bitireceğimizi düşünemiyorum. Demo sayfalarına bakarak ne kadar iyi bir tema olduğuna kendiniz karar verebilirsiniz.

Jannah, günümüzün modern içerik pazarlaması çağında masaüstü yayıncılık dünyasına yeni bir bakış atıyor ve çarpıcı bir tasarım, yeni düzen seçenekleri, modern paylaşım seçenekleri ve maksimum esneklik için WordPress için en popüler uzantıların entegrasyonu ile kafasını çeviriyor.

Digiqole WordPress Tema

Digiqole WordPress Tema
Digiqole WordPress Tema

Digiqole biraz daha modern bir tasarıma sahip olduğu için çok fazla dikkat çekiyor. Bu tema ile daha modern ve çarpıcı siteler tasarlayabilirsiniz. Elementor ile sayfalarınıza şekil verebilir, woocommerce ile ürünlerinizi pazarlayabilirsiniz.

Digiqole Newsportal, Dergi sitesi, Küçük Şirket ve İş Haberleri için Basit, Kullanımı Kolay bir WordPress Teması. Bootstrap4 çerçevesi, Elementor Builder, mükemmel bir Haber Dergisi Web Sitesi için benzersiz ev varyasyonları ile inşa edilmiş bu şaşırtıcı Haber Dergisi teması.

Bu wordpress temaları ile harika bloglar kurabilir ve ürünlerinizi pazarlayabilirsiniz. Temaların hepsi Themeforest üzerinde bulunmaktadır. Kurulum dökümanları güzel ve açıklayıcıdır. Tek yapmanız gereken dökümanlara göre hareket etmek. Eğer desteğe ihtiyacınız var ise bana ulaşabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Themeforest güvenilir mi?

Evet themeforest güvenilir bir internet sitesidir. WordPress temaları dahilinde bir çok ürünü bu sitede görebilirsiniz.

Temaların güncellemelerin de sorun olur mu?

Bu temalar sahipleri tarafından bir çok güncelleme ile destek alınan temalardır. Dilerseniz yorum bölümlerinden veya güncelleme kütüphanelerinden zaman aralıklarına bakabilirsiniz.

Tema sahibinden destek alabilir miyim?

Ürünü satın aldıktan sonra 6 ay gibi bir süre ücretsiz destek sağlıyorlar. Bu temaların destekleri iyidir.

Bu temayı beğendim ama bu işlerle aram yok?

Eğer bir blog sitesi oluşturmak istiyorsanız ve bilginiz yok ise burada devreye ben girebilirim. Ücretli bir şekilde bütün işlerinizi halledebiliriz.

Bu temalar pek iyi değil?

Eğer temalar hoşunuza gitmediyse ücretsiz bir şekilde bana danışabilirsiniz. İsteğinize göre mutlaka bir tema bulacağımıza eminim.

WordPress tercih etmek ?

WordPress bir çok kişi tarafından geliştirilen ve en kolay şekilde kullanabileceğiniz bir CMS’dir.

Mustafa Varol
Mustafa Varolhttps://www.mustafavarol.com
Teknoloji dünyasına meraklı, araştırma ve inceleme yapmayı seven, öğrenmeye ve öğretmeye meraklı bir insan. Profesyonel eski basketbolcu, bilgisayar teknikeri ve Wordpress Uzmanı. Sosyal medyadan takip edebilir, destek alabilir ve muhabbet edebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin

Sosyal Medya

Sosyal medya kanallarından takip ederek en son paylaşımları daha hızlı yakalayabilirsiniz. Sorularınızı bu kanallar aracılığı ile bana iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler