Bu Instagram Hesabı Zaten Başka Bir Sayfaya Bağlı

Instagram hesabınızı, Facebook içerik stüdyosuna bağlamak isterken böyle bir hata ile karşılaşabilirsiniz. Çözümüne aşağıdaki yollar ile bakabilirsiniz.

Bağlı Hesap Problemi 1

Eğer Instagram hesabınız bağlı diyorsa, Instagram > ayarlar > bağlı hesaplar bölümünden Facebook bağlantısını kaldırınız. Eğer sorununuza bu çözüm olmadı ise, aşağıdaki yöntemi deneyiniz.

Bağlı Hesap Problemi 2

Yukarıdaki çözüm işinize yaramadı ise bu çözümü deneyerek sonuca ulaşabilirsiniz. Tarayıcı da Facebook hesabınıza eğer giriş yaptıysanız, lütfen çıkış yaptın. Hiç bir hesaba bağlı olmadan buradan içerik stüdyosuna girin. Girdikten sonra Instagram hesabınızı bağla seneğine tıklayın. Hesap bilgilerini girdikten sonra artık içerik stüdyosundan kontrol edebilirsiniz.

Bununla ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki bağlantıyı takip ediniz.

Facebook

Mustafa Varol
Mustafa Varolhttps://www.mustafavarol.com
Teknoloji dünyasına meraklı, araştırma ve inceleme yapmayı seven, öğrenmeye ve öğretmeye meraklı bir insan. Profesyonel eski basketbolcu, bilgisayar teknikeri ve Wordpress Uzmanı. Sosyal medyadan takip edebilir, destek alabilir ve muhabbet edebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin

Sosyal Medya

Sosyal medya kanallarından takip ederek en son paylaşımları daha hızlı yakalayabilirsiniz. Sorularınızı bu kanallar aracılığı ile bana iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler