Animasyon Video Programı – Explaindio Video Creator

Explaindio Nedir ?

Explaindio ile animasyon tarzın da videolar yapabilirsiniz. Kendi içerisin de olan animasyon slaytları ile ya da dışarıdan aktaracağınız slayt, görüntü, video benzeri gibi unsurları aktararak kurgunuzu oluşturabileceğiniz kolay kullanımlı bir yazılımdır.

Explaindio İçerisin De Neler Yapabiliriz ?

 • Şirketinizin, kuruluşunuzun tanıtım videolarını oluşturabilirsiniz
 • Video tarzın da raporlama yapabilirsiniz
 • Gelişmiş seçenekler ile topluluğun dikkatini çekecek videolar hazırlayabilirsiniz
 • Videolarınıza giriş (intro) ya da çıkış (outro) ekleyebilirsiniz
 • Hali hazır da olan videolarınıza, çeşitli animasyon görüntüleriyle destek verip özelleştirebilirsiniz
 • Dışarıdan aktaracağınız görüntüleri, el çizimi yoluyla farklılaştırabilir, dikkat çekmesine olanak sağlayabilirsiniz
 • Hikaye oluşturdunuz, bunu video yoluyla kurgu şeklin de ayarlayabilir, tasarlayabilirsiniz
 • Müziklere kinetik yazı ekleyebilir, özelleştirebilirsiniz
 • SEO kapsamın da çeşitli entegrelerle videolarınızı oluşturabilirsiniz

Explaindio Ekibi

explaindio2

Uzman ekibe sahip olan explaindio, isteklerinizi ve arzularınızı istediğiniz şekil de hazırlayıp, profesyonelce yerine getiriyor.

Explaindio Ücretleri

explaindio3

Kişisel ve kurumsal olmak üzere iki pakete sahip olan explaindio, yıllık kişisel alacaksanız 57$, kurumsal olarak alacaksanız 69 $ sahip olabilirsiniz. Dolar indexlenmesine göre TL bazın da fiyatlar değişebilir.

SATIN AL

Değişik sınıflar da videolara ilginiz varsa program kesinlikle size göredir. Hayal gücünüzü genişleterek, farklı platformlar da çalışarak kendinizi geliştirebilirsiniz. Programın kullanımı gerçekten basit ve zevklidir. Yaptığınız işten kesinlikle zevk alarak yapacaksınız. En üstte size vermiş olduğum video ile anlamadığınız yerlere rahat bir şekilde bakarak öğrenebilirsiniz. Ayrıca takıldığınız yerler de soru, cevap şeklin de çözümlere ulaşabilirsiniz. Programın frame toplamasın da, hızlı videolar da biraz sorun ortaya çıkabilir. Sorunları çözemediğiniz taktir de, hem Youtube ile hem de blog aracılığıyla bana ulaşabilir, problemleri birlikte çözebiliriz.

Mustafa Varol
Mustafa Varolhttps://www.mustafavarol.com
Teknoloji dünyasına meraklı, araştırma ve inceleme yapmayı seven, öğrenmeye ve öğretmeye meraklı bir insan. Profesyonel eski basketbolcu, bilgisayar teknikeri ve Wordpress Uzmanı. Sosyal medyadan takip edebilir, destek alabilir ve muhabbet edebilirsiniz.

12 YORUM

 1. Merhaba MyBlogtr. Bu programı satın almak istiyorum. Fakat Türkiyede Paypal üzerinden ödeme yapılamıyor. Başka bir ödeme yöntemi ile satın alma imkanımız var mı? . Şimdiden teşekkürler.

 2. Merhaba,

  Bende sizin videonuzda bulunan “Action Before” tabı görünmüyor bu nedenle sizin videoda uyguladığınız “Fly in by Hand” animasyonunu yapamıyorum. Bunun için farklı bir ekneti mi yüklememiz gerekiyor acaba?

 3. Merhaba, çalışmaları yaptıktan sonra kaydetmiyor saving project diyor fakat sabaha kadar bilgisayarı açık tutmayi dahi denedim yine de kaydetmiyor ne ile ilgili olabilir yardımcı olursanız çok sevinirim.

  • Merhaba;

   Çalışmaları bir daha düzenlemek üzere mi kaydetmek istiyorsunuz, yoksa video çıktısı olarak mı almak istiyorsunuz?

   Bir daha düzenlemek için kaydetmek > En üst sol sekmeden “Save As”
   Video çıktısı olarak almak için > En üst sol sekmeden “Create Video” Video çözünürlüğü + Perfect + Fastest seçili olacak. Start Export diyerek video çıktısı alabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin

Sosyal Medya

Sosyal medya kanallarından takip ederek en son paylaşımları daha hızlı yakalayabilirsiniz. Sorularınızı bu kanallar aracılığı ile bana iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler